BOMANN ZP 1092 CB

800,00 ден.   Спореди

Подвижна посада од 1.2 литри
2 додатока за стискање
Автоматско стартување со работа
Автоматска промена на правецот на работа
Можност за складирање на кабелот
Работи на на...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 800,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Подвижна посада од 1.2 литри
2 додатока за стискање
Автоматско стартување со работа
Автоматска промена на правецот на работа
Можност за складирање на кабелот
Работи на напон од:230 V, 50 Hz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи