BOMANN ST 520 CB

BOMANN ST 520 CB

1.010,00 ден.   Спореди

Тостер за сендвичи Не лепливи плочи Две контролни лампи Безбедносен систем Рачка заштитена од топлина Работи на напон од:230 V, 50 Hz Сила 750 w


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.010,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Тостер за сендвичи Не лепливи плочи Две контролни лампи Безбедносен систем Рачка заштитена од топлина Работи на напон од:230 V, 50 Hz Сила 750 w

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи