BOMANN PW 1418 CB

BOMANN PW 1418 CB

1.100,00 ден.   Спореди

Електронска телесна вага од стакло за мерење на тежината Мери во килограми,lb,st Опсег на мерење: 150 кг Мерење до 2,5-150kg, скала од 100г Голем и лесно читлив дисплеј Работи на батерии:2хCR2032( е в...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.100,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електронска телесна вага од стакло за мерење на тежината Мери во килограми,lb,st Опсег на мерење: 150 кг Мерење до 2,5-150kg, скала од 100г Голем и лесно читлив дисплеј Работи на батерии:2хCR2032( е вклучена)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи