BOMANN PW 1408 CB

1.040,00 ден.   Спореди

Електронска телесна вага од стакло за мерење на тежината,телесните маснотии, водата во телото мускулната маса и консумацијата на енергија
Меморија за 16 корисници
Мери во килокрами
О...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.040,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електронска телесна вага од стакло за мерење на тежината,телесните маснотии, водата во телото мускулната маса и консумацијата на енергија
Меморија за 16 корисници
Мери во килокрами
Опсег на мерење:2кг-150 кг
Мерење на телесните маснотии:1%-60%
Мерење на водата во телото:20%-75%
Мускулна маса:10%-50%
Мерење до 2-150kg, скала од 100г
Голем и лесно читлив дисплеј
Работи на батерии:2хCR2032( е вклучена)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи