BOMANN PSM 461 CB

BOMANN PSM 461 CB

810,00 ден.   Спореди

Мелница за бибер и сол со керамичко сечило Поделена на два дела-еден дел за бибер,еден дел за сол Подесувач на гранулација од грубо до ситно мелење Лесна за полнење Изработен од нерѓосувки челик Работ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 810,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мелница за бибер и сол со керамичко сечило Поделена на два дела-еден дел за бибер,еден дел за сол Подесувач на гранулација од грубо до ситно мелење Лесна за полнење Изработен од нерѓосувки челик Работи на батерии: 6 х 1,5V AA

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка