BOMANN PP 2219

BOMANN PP 2219

1.890,00 ден.   Спореди

Пица пан за готвење , пржење, и печење Нелеплива обвивка на внатрешноста на тавата Дијаметар 36 см Висина 3,5 см Капак од стакло и метал отпорно на топлина Рачки отпорни на топлина Кабел кој се отстра...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.890,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пица пан за готвење , пржење, и печење Нелеплива обвивка на внатрешноста на тавата Дијаметар 36 см Висина 3,5 см Капак од стакло и метал отпорно на топлина Рачки отпорни на топлина Кабел кој се отстранува со прилагодлив термостат Приклучок : 230V , 50 Hz Сила : 1500 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи