BOMANN MSS 436 CB

1.420,00 ден.   Спореди

on/off прекинувач
Ротирачка глава за острење на :
Ножеви прави или трапезоидни
Ножици
Штрaфцигери,мали
Штрaфцигери,големи
Тивок начин на работа
Лесно отстранл...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.420,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


on/off прекинувач
Ротирачка глава за острење на :
Ножеви прави или трапезоидни
Ножици
Штрaфцигери,мали
Штрaфцигери,големи
Тивок начин на работа
Лесно отстранлива глава за чистење
Работи на напон од:230 V, 50 H

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи