BOMANN MS 344 CB

200,00 ден.   Спореди

Прави пена за кратко време
Заоблено куќиште
Инокс маталка
Лесно за чистење


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 200,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Прави пена за кратко време
Заоблено куќиште
Инокс маталка
Лесно за чистење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи