BOMANN MC 701

250,00 ден.   Спореди

Идеален за отстранување на флеки
Голем метален филтер
Голем прозирен контејнер
On/off прекидач
Економично дизајниран
Работи на батерии


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 250,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеален за отстранување на флеки
Голем метален филтер
Голем прозирен контејнер
On/off прекидач
Економично дизајниран
Работи на батерии

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи