BOMANN KW 1420 CB

BOMANN KW 1420 CB

1.010,00 ден.   Спореди

Голем ЛЦД дисплеј Можност за мерење до 5кг 1г отстапување Подесување за мерење во кг или лб Tare дополнителна функција за мерење On/off прекидач


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.010,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Голем ЛЦД дисплеј Можност за мерење до 5кг 1г отстапување Подесување за мерење во кг или лб Tare дополнителна функција за мерење On/off прекидач

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи