BOMANN KW 1411 CB

1.240,00 ден.   Спореди

Голем ЛЦД дисплеј
Голема стаклена посада
Можност за мерење до 2кг
1г отстапување
Подесување за мерење во кг или лб
Tare дополнителна функција за мерење
On/off преки...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.240,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Голем ЛЦД дисплеј
Голема стаклена посада
Можност за мерење до 2кг
1г отстапување
Подесување за мерење во кг или лб
Tare дополнителна функција за мерење
On/off прекидач

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи