BOMANN KA 153CB

1.230,00 ден.   Спореди

10-12 шолји кафе Прекидач за избор на арома Променлив филтер Подвижен држач на филтер Систем против капење Индикатор за нивото на водата Светлосен on/off прекидач Место за складирање на кабелот Работи...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.230,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


10-12 шолји кафе Прекидач за избор на арома Променлив филтер Подвижен држач на филтер Систем против капење Индикатор за нивото на водата Светлосен on/off прекидач Место за складирање на кабелот Работи на напон од:230 V, 50 Hz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи