BOMANN HTD 8003

BOMANN HTD 8003

1.600,00 ден.   Спореди

Боја : Црвена 3 нивоа за избор на температура 2 нивоа за избор на брзина Ладно дување Професионален дифузер и тенок насочувач Филтер за влезен воздух кој се отстранува за чистење Гумирана површина за ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.600,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја : Црвена 3 нивоа за избор на температура 2 нивоа за избор на брзина Ладно дување Професионален дифузер и тенок насочувач Филтер за влезен воздух кој се отстранува за чистење Гумирана површина за да се спречи лизгање Заштита од прегревање Кука за закачување AC мотор Јачина: 2000 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи