BOMANN HM 350 CB

1.150,00 ден.   Спореди

Екстра моќен мотор со 1000 вати Специјален робусен механизам со брзини 5 литарски сад за максимум 2кг полнење Специјален додаток за правење тесто Метален додаток за мешање с о додаток против прскање. ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.150,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Екстра моќен мотор со 1000 вати Специјален робусен механизам со брзини 5 литарски сад за максимум 2кг полнење Специјален додаток за правење тесто Метален додаток за мешање с о додаток против прскање. 6 нивоа на моќност + пулсирачко ниво Додаток со 50 степени на движење Едноставо за ракување и чистење Додаток против прскање

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка