BOMANN HC 834 CB

870,00 ден.   Спореди

Идеална за стилирање на фризури
Со две керамички плочки за нежна дистрибуција на топлината
Сила 20 W
Ја исправува косата без проблеми со постојана температура
Забрзано затоплу...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 870,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеална за стилирање на фризури
Со две керамички плочки за нежна дистрибуција на топлината
Сила 20 W
Ја исправува косата без проблеми со постојана температура
Забрзано затоплување
Вклучен е додаток чешел
On/off прекидач
Индикаторно светло
Работи на напон од: 230 V, 50 Hz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка