BOMANN HAS 887 CB

580,00 ден.   Спореди

Моќен мотор од 550 вати
2 нивоа на моќност + ниво за ладен воздух
Вклучени се 3 додатоци : округла четка,четка за стилирање
Можност за промена на волтажата
Дугме за промена на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 580,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Моќен мотор од 550 вати
2 нивоа на моќност + ниво за ладен воздух
Вклучени се 3 додатоци : округла четка,четка за стилирање
Можност за промена на волтажата
Дугме за промена на додатоците
Заштита од прегревање
Работи на напон од:115/230 V, 50,60 Hz
Моќност од : 1600 W
Возможен е директен контакт со кожата

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка