BOMANN FW 443 CB

4.500,00 ден.   Спореди

Метална цевка Метален нож Метална табака Сила 1000W 3 челични дискови за мешање Инокс ножеви Додатоци за кобасици Додаток за бисквити Повратна функција On/off прекидач Работи на напон од:230 V, 50 Hz


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 4.500,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Метална цевка Метален нож Метална табака Сила 1000W 3 челични дискови за мешање Инокс ножеви Додатоци за кобасици Додаток за бисквити Повратна функција On/off прекидач Работи на напон од:230 V, 50 Hz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи