BOMANN FFR 1290CB

1.320,00 ден.   Спореди

Ладно куќиште
Термостат за прилагодување на температурата
2 контролни лампи
Заштита од прегрејување
1 л капацитет
Голем сад за пржење со рачка која се вади
6 фонду...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.320,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ладно куќиште
Термостат за прилагодување на температурата
2 контролни лампи
Заштита од прегрејување
1 л капацитет
Голем сад за пржење со рачка која се вади
6 фонду вилушки обележени со боја
Заштитен прстен во боја околу секоја вилушка
Филтар за маснотии и мириси кој се одстранува
Приклучок : 230 V, 50 Hz
Сила : 840 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи