BOMANN DR 435 CB

1.990,00 ден.   Спореди

Суши овошје,зеленчук,растенија,месо и друго
Повеќенаменска употреба со 5 нивоа
Циркулирање на воздухот
Заштитено против прегревање
On/off прекидач
Работи на напон од:230 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Суши овошје,зеленчук,растенија,месо и друго
Повеќенаменска употреба со 5 нивоа
Циркулирање на воздухот
Заштитено против прегревање
On/off прекидач
Работи на напон од:230 V, 50 Hz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи