BOMANN DBC 770

BOMANN DBC 770

2.140,00 ден.   Спореди

Пегла на пареа Керамичка подлога Можност да работи со и без кабел Вертикална пареа Капацитет на резервоар за вода : 220 ml Заштита од протекување Систем за самочистење Јачина : 2000 W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.140,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пегла на пареа Керамичка подлога Можност да работи со и без кабел Вертикална пареа Капацитет на резервоар за вода : 220 ml Заштита од протекување Систем за самочистење Јачина : 2000 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи