BOMANN DB 757 CB

770,00 ден.   Спореди

Со уред за прскање
Специјална единствена челична плоча
Контрола на температура на повеќе нивоа
3 нивоа на контрола на пареата
Можност за суво пеглање(пареата може да се исклучи...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 770,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со уред за прскање
Специјална единствена челична плоча
Контрола на температура на повеќе нивоа
3 нивоа на контрола на пареата
Можност за суво пеглање(пареата може да се исклучи)
Можност за пуштање на млаз на пареа и на вертикална пареа
Прозирен контејнер за вода
Индикаторно светло
Работи на напон од:230 V, 50 Hz
Моќност од : 1600 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи