BOMANN CB 967

1.170,00 ден.   Спореди

Со 3 rechargeable NiCd батерии
Папуча за недостапни места
Папуча со четка
Индикатор лампа
Адаптер за полнење
Може да се монтира на зид (материјали за инсталација не се п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.170,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со 3 rechargeable NiCd батерии
Папуча за недостапни места
Папуча со четка
Индикатор лампа
Адаптер за полнење
Може да се монтира на зид (материјали за инсталација не се приложени)
Постојан филтер за прав , кој се пере
Приклучок : 230 V , 50 Hz
Влезна сила : 5,5 V, 200mA

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи