BOMANN CB 423

2.690,00 ден.   Спореди

Апарат со повеќе функции
Месорезница со голем нож за мелење
Сила 250 W
2 инокс дискови( 4/8мм )
Инокс секач,додаток за полнење кобасици
Повеќе наменска ренде со 3 инокс д...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.690,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Апарат со повеќе функции
Месорезница со голем нож за мелење
Сила 250 W
2 инокс дискови( 4/8мм )
Инокс секач,додаток за полнење кобасици
Повеќе наменска ренде со 3 инокс додатоци
Практичен цедач за лимони со додатоци
Пластично куќиште за чистење
Работи на напон од:230 V, 50 Hz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи