BOMANN CB 336

2.110,00 ден.   Спореди

Моќен мотор од 250 вати
Прекинувач со 5 позиции
Прекинувач за турбо
Дугме за лесно ваѓање на маталките
Маталките се хромирани
Голема посада која сама се движи
Сите ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.110,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Моќен мотор од 250 вати
Прекинувач со 5 позиции
Прекинувач за турбо
Дугме за лесно ваѓање на маталките
Маталките се хромирани
Голема посада која сама се движи
Сите додатоци безбедни за перење во машина за садови
Работи на напон од:230 V, 50 Hz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка