BOMANN CB 1410

510,00 ден.   Спореди

Лесно за читање кружен дисплеј
Округла скала со кружен тањир
Можност за мерење до 2кг
10г отстапување
Рачно подесување


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 510,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Лесно за читање кружен дисплеј
Округла скала со кружен тањир
Можност за мерење до 2кг
10г отстапување
Рачно подесување

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи