BOMANN BQ 1240 CB

1.460,00 ден.   Спореди

Скара ,без оган и без чад
Куќиштето е ладно на допир
On/off прекидач со индикаторна лампа
Скарата е лесно расклоплива за чистење
Метално куќиште за собирање на течностите
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.460,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Скара ,без оган и без чад
Куќиштето е ладно на допир
On/off прекидач со индикаторна лампа
Скарата е лесно расклоплива за чистење
Метално куќиште за собирање на течностите
Димензии 51.5х10.0х36.5 см( швд )
Работи на напон од:230 V, 50 Hz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи