Bols Blue Curacao

640,00 ден.   Спореди

Производител: Bols
Шифра на производ: 622
UPC: 8716000965226
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 21
Потекло : Холандија
Категорија : Ликер


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 640,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Bols
Шифра на производ: 622
UPC: 8716000965226
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 21
Потекло : Холандија
Категорија : Ликер

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи