BOCSH Самостоен комбиниран Ладилник со замрзнувач доле KGV36NW20S

BOCSH Самостоен комбиниран Ладилник со замрзнувач доле KGV36NW20S

27.990,00 ден.   Спореди

BOCSH Самостоен комбиниран Ладилник со замрзнувач доле KGV36NW20S, Бела боја, Low Frost, Енергетска класа А+, Употреблив волумен 309 L, Простор за ладење 215л,простор за замрзнување 94л, Автоматско ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 27.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOCSH Самостоен комбиниран Ладилник со замрзнувач доле KGV36NW20S, Бела боја, Low Frost, Енергетска класа А+, Употреблив волумен 309 L, Простор за ладење 215л,простор за замрзнување 94л, Автоматско одмрзнување на ладилникот,Бр.на површини од сигурнусно стакло 4, од тоа 3 на извлекување, Електрична регулација на температура со LED индикатор, Автоматско одмрзнување на ладилникот, ,Кутија со нагодување на лажниста и со тркалца, Бр. на фиоки за замрзнување 3, од тоа 1 голема кутија, Димензии (В x Ш x Д): 180 x 60 x 65 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи