Bluetooth USB BL-01 Class 1, домет до 100 m

250,00 ден.   Спореди

Bluetooth USB BL-01 Class 1, up to 100 m range


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 250,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Bluetooth USB BL-01 Class 1, up to 100 m range

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка