Bluetooth Headset Omega R028 V3.0 EDR

520,00 ден.   Спореди

Bluetooth Headset Omega R028 V3.0 EDR. Mono Bluetooth Headset Bluetooth Version: V3.0+EDR, compatible with 2.0 EDR and lower Bluetooth Mode: Hands Free/Headset Frequency:2.4GHz Transmit Power: Class 2...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 520,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Bluetooth Headset Omega R028 V3.0 EDR. Mono Bluetooth Headset Bluetooth Version: V3.0+EDR, compatible with 2.0 EDR and lower Bluetooth Mode: Hands Free/Headset Frequency:2.4GHz Transmit Power: Class 2 Range: 10M Power: AC Input 110-240V, DC Output 5V Talking Time: 2H about Standby Time: 75H about Dimmension: 35*18*9mm CE & ROHS compliant Packaging consists of: bluetooth handfree headset, additional earhook, Nokia type cable (charging), user manual.

Тип на кабел Wireless Bluetooth
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка