Bixolon SRP-350plusIICOSG, Termalni POS pisač, direct thermal, rola 80mm, 250mm u sekundi, automatski rezač papira, serijski, USB, crni

13.276,00 ден.   Спореди

POS OPREMA Printeri Bixolon Bixolon SRP-350plusIICOSG, Termalni POS pisač, direct thermal, rola 80mm, 250mm u sekundi, automatski rezač papira, serijski, USB, crni


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 13.276,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


POS OPREMA Printeri Bixolon Bixolon SRP-350plusIICOSG, Termalni POS pisač, direct thermal, rola 80mm, 250mm u sekundi, automatski rezač papira, serijski, USB, crni

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка