BIT KIT Leatherman Прибор од 20 двострани алатки

BIT KIT Leatherman Прибор од 20 двострани алатки

2.655,00 ден.   Спореди

Секогаш најважните делови се тука. Погоден е за алатки Leatherman SURGE ™, SKELETOOL, SKELETOOL CX, WAVE, CHARGE Ti и ножот Leatherman k502x и h502.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.655,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Секогаш најважните делови се тука. Погоден е за алатки Leatherman SURGE ™, SKELETOOL, SKELETOOL CX, WAVE, CHARGE Ti и ножот Leatherman k502x и h502.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка