BEURER Мултифункционален термометар FT 70

5.310,00 ден.   Спореди

Сигурност преточенa во модерен, удобен дизајн. Семафорот ве предупредува за вашата телесна температура. Покрај тоа, со овој термометар, исто така, може да се измерат површини, течности како и темпера...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.310,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сигурност преточенa во модерен, удобен дизајн. Семафорот ве предупредува за вашата телесна температура. Покрај тоа, со овој термометар, исто така, може да се измерат површини, течности како и температурата на животната средина.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка