Beluga Premium

2.290,00 ден.   Спореди

Производител: JSC Synergy
Шифра на производ: 351073
UPC: 4603928000976
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Русија
Категорија : Премиум Водка


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 2.290,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: JSC Synergy
Шифра на производ: 351073
UPC: 4603928000976
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Русија
Категорија : Премиум Водка

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи