Beluga Gold

7.460,00 ден.   Спореди

Производител: JSC Synergy
Шифра на производ: 351074
UPC: 4603928003779
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Русија
Категорија : Премиум Водка


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 7.460,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: JSC Synergy
Шифра на производ: 351074
UPC: 4603928003779
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Русија
Категорија : Премиум Водка

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи