BELLA THALIA Thalia Nella G

BELLA THALIA Thalia Nella G

8.990,00 ден.   Спореди

Топлотна сила 7 kw Вид гориво: дрво, брикети, јаглен Офарбана во огноотпорни бои Огноотпорно стакло на вратата Греен простор 50 m2 Пречник на одводот за дим 120мм Тежина 75 кг. Изработена од челик,со ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 8.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Топлотна сила 7 kw Вид гориво: дрво, брикети, јаглен Офарбана во огноотпорни бои Огноотпорно стакло на вратата Греен простор 50 m2 Пречник на одводот за дим 120мм Тежина 75 кг. Изработена од челик,со горна плоча од гус Димензии 850x480x440 (mm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи