BELKIN WLAN STICK PLAY USB F7D4101ED

2.773,00 ден.   Спореди

Со Play WLAN USB адаптерот можете да се поврзете со вашата безжична мрежа со притискање на едно копче. Овозможува квалитетна конекција и најдобра брзина во секој дел од вашиот дом. Големи количества п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.773,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со Play WLAN USB адаптерот можете да се поврзете со вашата безжична мрежа со притискање на едно копче. Овозможува квалитетна конекција и најдобра брзина во секој дел од вашиот дом. Големи количества податоци брзо се копираат. Искористете ги различните радио фрекфенции за оптимално покривање во целиот дом.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи