Belkin Wireless Router N150 + USB wireless G adapter Bundle 150Mbps F5Z0141cm

2.270,00 ден.   Спореди

Belkin Wireless Router N150 + USB wireless G adapter Bundle 150Mbps F5Z0141cm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.270,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.290,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Belkin Wireless Router N150 + USB wireless G adapter Bundle 150Mbps F5Z0141cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка