Belkin LAN Snagless FastCat5e Patch cable 0,5m blue A3L850b50CM-BLS

65,00 ден.   Спореди

Belkin LAN Snagless FastCat5e Patch cable 0,5m blue A3L850b50CM-BLS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 65,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Belkin LAN Snagless FastCat5e Patch cable 0,5m blue A3L850b50CM-BLS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка