BEKO WMB 60811 F

BEKO WMB 60811 F

13.590,00 ден.   Спореди


Машина за перење
Полнење: фронтално
Вртежи: 800 врт./min
Капацитет: 6kg
Програми: 12
Одложен почеток 0-24 часа
Потрошувачка на енергија: 0,85 kWh
Потро...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Машина за перење
Полнење: фронтално
Вртежи: 800 врт./min
Капацитет: 6kg
Програми: 12
Одложен почеток 0-24 часа
Потрошувачка на енергија: 0,85 kWh
Потрошувачка на вода: 45L
Енергетска класа А-10%
Боја: Бела
Димензии: 60x85x45cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка