BEKO Frizider DSA 25020 S

BEKO Frizider DSA 25020 S

14.990,00 ден.   Спореди

BEKO Frizider DSA 25020 S , Kombiniran ,, Bruto 250 L , Komora 56L, Friziderski del 194 L , Boja Silver .


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BEKO Frizider DSA 25020 S , Kombiniran ,, Bruto 250 L , Komora 56L, Friziderski del 194 L , Boja Silver .

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка