Beko Frizhider CS 234020C

18.990,00 ден.   Спореди

Шифра 64231 - Beko Frizhider CS 234020C


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 64231 - Beko Frizhider CS 234020C

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка