BEKO DSN 2521 X

BEKO DSN 2521 X

18.990,00 ден.   Спореди


Вградна Машина за садови
Капацитет: 12 сета
5 програми
Quick and Clean програма
4 температури
Индикатор за следење на програмите
Индикатор за сол и сјај
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Вградна Машина за садови
Капацитет: 12 сета
5 програми
Quick and Clean програма
4 температури
Индикатор за следење на програмите
Индикатор за сол и сјај
Енергетска класа ААА
Блокирање на водата
Одложен старт 3/6/9 часа
Боја INOX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка