Beko DFS 1500 W ,Bela Masima za sadovi, Energetska klasa AAA , V/S/D 85x45x57 cm, 3 Programi ,Bucnost 54 db, Potrosuvacka na voda 13L, 1,1KWh, Kondenzatorska , Mehanicki programator, Dve temperaturni nivoa 65c I 85c

13.990,00 ден.   Спореди

Шифра 64141 - Beko DFS 1500 W ,Bela Masima za sadovi, Energetska klasa AAA , V/S/D 85x45x57 cm, 3 Programi ,Bucnost 54 db, Potrosuvacka na voda 13L, 1,1KWh, Kondenzatorska , Mehanicki programator, Dve...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 64141 - Beko DFS 1500 W ,Bela Masima za sadovi, Energetska klasa AAA , V/S/D 85x45x57 cm, 3 Programi ,Bucnost 54 db, Potrosuvacka na voda 13L, 1,1KWh, Kondenzatorska , Mehanicki programator, Dve temperaturni nivoa 65c I 85c

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка