Beko DC 1160-8 W

Beko DC 1160-8 W

14.290,00 ден.   Спореди

Beko DC 1160-8 W , Masina za Susenje, Kondenzatorska, C - Energetska klasa , V/S/D 85x60x60 , Vremensko susenje 150 min, Kapacitet 6 Kg, Filter indikator, Potrosuvacka 3,84 KWh


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.290,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Beko DC 1160-8 W , Masina za Susenje, Kondenzatorska, C - Energetska klasa , V/S/D 85x60x60 , Vremensko susenje 150 min, Kapacitet 6 Kg, Filter indikator, Potrosuvacka 3,84 KWh

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка