BEKO фрижидер RDV 6200A, 250l bruto, 168l, 54l komora, bela boja

11.640,00 ден.   Спореди

Шифра 64237 - BEKO фрижидер RDV 6200A, 250l bruto, 168l, 54l komora, bela boja


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.640,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 64237 - BEKO фрижидер RDV 6200A, 250l bruto, 168l, 54l komora, bela boja

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка