Battery Toshiba Satellite L40

2.990,00 ден.   Спореди

Компатибилна батерија за следните модели: Toshiba Satellite L401 Satellite L402 Equium L40 Satellite L40 Satellite L45 Satellite Pro L40


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 2.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компатибилна батерија за следните модели: Toshiba Satellite L401 Satellite L402 Equium L40 Satellite L40 Satellite L45 Satellite Pro L40

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка