Battery Lenovo IdeaPad G460/560

2.490,00 ден.   Спореди

Lenovo B570 G460 G460 20041 G465 G470 G475 G560 G570s


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 2.490,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Lenovo B570 G460 G460 20041 G465 G470 G475 G560 G570s

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка