Battery Lenovo 3000

2.990,00 ден.   Спореди

Компатибилна батерија за:
Lenovo 3000 N200 (15.4" widescreen),
Lenovo 3000 N200 0769
Lenovo 3000 C200 Series
3000 C200, 3000 C200 8922
Lenovo 3000 N100 Series
3000 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 2.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компатибилна батерија за:
Lenovo 3000 N200 (15.4" widescreen),
Lenovo 3000 N200 0769
Lenovo 3000 C200 Series
3000 C200, 3000 C200 8922
Lenovo 3000 N100 Series
3000 N100, 3000 N100 0689, 3000 N100 0768

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка