Battery HP Pavilion DV 2000/6000

2.990,00 ден.   Спореди

Батерија компатибилна за следните модели:
HP Pavilion DV2000 DV2100 DV2200 DV2300 DV2400 DV2500 DV2600 DV2700 DV2800 DV2900 Series HP Pavilion DV6000 DV6100 DV6200 DV6300 DV6400 DV6500 DV6600 DV...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 2.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Батерија компатибилна за следните модели:
HP Pavilion DV2000 DV2100 DV2200 DV2300 DV2400 DV2500 DV2600 DV2700 DV2800 DV2900 Series HP Pavilion DV6000 DV6100 DV6200 DV6300 DV6400 DV6500 DV6600 DV6700 DV6800 DV6900 Series HP G6000 and G7000 Series COMPAQ Presario V3000 V3100 V3200 V3300 V3400 V3500 V3600 V3700 V3800 V3900 Series COMPAQ Presario V6000 V6100 V6200 V6300 V6400 V6500 V6600 V6700 V6800 V6900 Series Compaq Presario A900, C700, F500 and F700 Series

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка